O nas

Gadżety z nadrukiem

W Paters Design dbamy o ekskluzywne gadżety dla każdej branży

Szukając rozwiązań, które wyróżnią Cię na tle konkurencji, zwróć uwagę na Patres. Jako dystrybutor i producent gadżetów z logo, chcemy wesprzeć Twoją działalność na każdym etapie rozwoju, wzmocnić wizerunek marki i wyróżnić Twój biznes na tle konkurencji.

Tworząc Paters Design, stworzyliśmy miejsce w sieci dedykowane małym i dużym firmom, bez względu na profil prowadzonej działalności i zadbaliśmy o dostępność gadżetów z logo firmy klasy premium. Ekskluzywne propozycje cechują użyteczność, jakość i nowoczesny design.

Wspieramy biznes w każdej branży

W Paters Design wierzymy, że każdy biznes zasługuje na wsparcie. W myśl towarzyszącego nam przekonania, zbudowaliśmy asortyment obejmujący tradycyjne gadżety reklamowe dla firm, nowoczesne gadżety z logo, a także – odzież reklamową i galanterię skórzaną. Dostępne w sprzedaży propozycje podlegają pełnej personalizacji, a ich uniwersalny charakter pozwala na wykorzystanie ich w promocji Twojej działalności, bez względu na jej zakres.

Tradycyjne gadżety reklamowe dla firm

W Paters Design wierzymy w proste rozwiązania – dlatego proponujemy Ci tradycyjne gadżety reklamowe, charakteryzujące się użytecznością i nowoczesnym designem. Kalendarze 3-dzielne, kalendarze z logo i kubki reklamowe z nadrukiem, to doskonałe połączenie praktyczności, wygody użytkowania i elegancji. Osiągnięcie takiego efektu było możliwe dlatego, że z największą precyzją zadbaliśmy o wybór wyłącznie wysokojakościowych gadżetów – markowej odzieży reklamowej (proponujemy koszulki reklamowe z nadrukiem takich marek, jak m.in. Nike, Slazenger i Fruit of the Loom), kubków reklamowych z nadrukiem (m.in. IVORY i Maxim), długopisów i piór (Scheaffer, Cross, Waterman, Parker i innych), a także – pamięci USB z nadrukiem (m.in. Toshiba i Kingston) i kalendarzy 3 dzielnych.

Ekskluzywne gadżety z logo firmy i upominki reklamowe klasy premium

Ofertę Paters Design kierujemy do każdej branży. Wśród gadżetów z logo firmy o uniwersalnym charakterze, nie mogło zatem zabraknąć gadżetów z logo klasy premium. Wśród nich znajdziesz eleganckie pendrive z logo oraz kalendarze z logo, a także – upominki reklamowe klasy premium. Ofertę Paters Design wzbogaca dostęp do włoskiej galanterii skórzanej (Paters od 2014 roku jest dystrybutorem takich marek, jak Aurora, Parafernalia, Almini Milano oraz Rainbow). Ponadto Paters jest polskim producentem portfeli skórzanych i pozostałej galanterii.